معرفی محصولات

ارائه اولین هدفون استودیویی توسط ADAM به نام Studio Pro SP-5

ارائه اولین هدفون استودیویی توسط ADAM به نام Studio Pro SP-5
نوشته شده توسط معین سنجری

Adam Audio برای ساخت مانیتورهای استودیویی زبانزد است و حال قصد دارد با معرفی Studio Pro SP-5، پا به بازار هدفون های استودیویی بگذارد.

SP-5 از نوع پشت بسته یا Closed-Back است و بازه ی فرکانس پاسخگویی آن بین 8 هرتز تا 38 کیلو هرتز است. کاراکتر صدای این هدفون، به گونه ای است که آنالیز دقیق و منصفانه ای از صدا را ارائه دهد. بنابراین این هدفون، گزینه ای مناسب برای انجام میکس و مسترینگ است.

adam studio sp5این هدفون از فناوری S-LOGIC بهره می برد. این فناوری باعث می شود که با شبیه سازی سیستم شنوایی گوش انسان، بتوان تصویر استریوی مناسب و Stereo Image خوبی دریافت کرد. این فناوری باعث می شود که میکس با SP-5، نسبت به هدفون های دیگر آسان تر باشد.

ویژگی دیگر فناوری S-Logic این است که برای ارائه ی سطح یکسانی از صدای محسوس، به SPL کمتری نیاز دارد. این امر باعث کاهش دیستورشن و همچنین خستگی کار با هدفون شده و می توان در جلسات طولانی با آن کار کرد. همچنین برای طراحی ارگونومی و راحتی قرارگیری آن روی سر، دقت شده است.

ADAM این هدفون را با همکاری Ultrasone ساخته شده است؛ شرکتی آلمانی و قدیمی و معروف در زمینه ی ساخت هدفون های با کیفیت.

adam_audio_studio_headphone_sp5_black1

مدیر ADAM Audio یعنی Christian Hellinger درباره ی این هدفون می گوید: “از این که برای تولید اولین هدفون ADAM با یکی از شرکت های معروف این صنعت همکاری کرده ایم، خوشحالیم. نتیجه ی این همکاری، اضافه شدن یک هدفون جدید به مجموعه ی مانیتورهای صدای ADAM است که صدایی دقیق را با خستگی پایین گوش ارائه می کند.”

ویژگی های اصلی Studio Pro SP-5

  • Closed Back (پشت بسته) و cirumaural و کابل قابل جدا شدن
  • مبدل 40 میلی متری با روکش طلا
  • امپدانس: 70 اهم
  • پاسخگویی فرکانس: 8 هرتز – 38 کیلو هرتز
  • حساسیت در 1 میلی وات به ازای هر گوش: 95 dB
  • فناوری S-LOGIC ®

 

درباره نویسنده

معین سنجری

نظر بدهید