معرفی محصولات

فب فیلتر، سومین نسخه از اکولایزر محبوب Pro.Q را عرضه کرد

اکولایزر فب فیلتر proq 3
نوشته شده توسط معین سنجری

Pro.Q3 به تازگی توسط Fab Filter عرضه شده و افزوده شدن ویژگی اکولایزر دینامیک و حفظ محیط ساده و شیک آن، از مهم ترین ویژگی های جدید آن است.

در سومین نسخه ی این اکولایزر محبوب، ویژگی هایی مانند اکولایزر دینامیک، پشتیبانی از Surround، پردازش mid/side به صورت مجزا در هر باند اضافه شده و در حین حال، زیبایی محیط کار و کیفیت بالای خود را حفظ کرده است.

اکولایزر دینامیک

در Pro.Q 3 می توانید با پارامتری که دور تنظیم Gain قرار گرفته، به راحتی از حالت دینامیک در هر باندی و از آن برای اعمال کمپرس نرم یا Expand استفاده کنید. اکولایزر به صورت هوشمند، پارامترهای  attack, release, و knee را تنظیم می کند. Threshold می تواند به صورت خودکار و با توجه به مقدار سیگنال ورودی یا به صورت دستی تنظیم شود. حالت دینامیک نیز همچنان از حالت  Linear Phase پشتیبانی می کند.

FabFilter_Pro-Q_3

پشتیبانی از حالت Sorround

Pro-Q 3 از فرمت های Sorround تا Dolby Atmos 7.1.2 پشتیبانی می کند. پلاگین به صورت خودکار، خود را با فرمت Sorround هماهنگ می کند.

پردازش Mid/Side

در Pro.Q 3 پردازش Mid/Side از نسخه های قبلی کامل تر شده و اکنون هر باند را می توان به صورت جدا برای پردازش روی Mid, Side, Left, Right یا Stereo استفاده کرد.

pro q 3

انواع جدید فیلترها

در Pro.Q 3 حالت Brickwall نیز به فیلترهای Low Pass و High Pass اضافه شده تا کسانی که به نظرشان شیب 96 کافی نبود، از این فیلتر استفاده کنند. همچنین فیلتر Flat Tilt نیز نوع دیگری از فیلتر است که به Pro Q3 اضافه شده است.

بهبود آنالایزر و تشخیص مشکلات

در Pro.Q 3 این قابلیت جدید اضافه شده که بتوان تداخل فرکانسی را بین صداهایی که روی آنها Pro.Q3 باز شده، مشاهده کرد.

 

pro q 3 analyzer

برای دانلود پک جدید Fab Filter که اکولایزر جدید Pro.Q3 نیز در آن قرار دارد، به اینجا مراجعه کنید.

درباره نویسنده

معین سنجری

یک نظر

نظر بدهید